WISS laureatem nagrody POLSKI PRODUKT PRZYSZŁOŚCI Firma WISS otrzymała wyróżnienie w konkursie "Polski Produkt Przyszłości" organizowanym przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości za samochód ratowniczo-gaśniczy wyposażony w ramię gaśnicze typu HRET.  
WISS laureatem nagrody FIRMA Z ENERGIĄ 2015 Grupa WISS została uznana za jedno z najdynamiczniej rozwijających się polskich przedsiębiorstw.  
WISS otrzymał nagrodę w konkursie MOTO IDEA 2015 WISS otrzymał I MIEJSCE w kategorii: MARKET LEADER – POJAZDY SPECJALNE w konkursie Moto Idea.  
WISS laureatem nagrody FIRMA ROKU 2014 WISS otrzymał tytuł FIRMY ROKU 2014 w konkursie organizowanym przez Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, Urząd Miejski w Bielsku-Białej, Starostwo Powiatowe w Bielsku-Białej, Starostwo Powiatowe w Cieszynie oraz Starostwo Powiatowe w Żywcu.  
WISS laureatem konkursu MARKA ŚLĄSKIE Kapituła konkursu, którego organizatorami byli: Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach oraz Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego przyznała firmie WISS nagrodę w aż dwóch kategoriach: GOSPODARKA oraz PRODUKT.  
WISS otrzymał nagrodę w konkursie ŚLĄSKA RZECZ Organizatorzy konkursu ŚLĄSKA RZECZ, którymi są: Zamek Cieszyn oraz Design Silesia postanowili nagrodzić firmę WISS w kategorii PRODUKT za podest pożarniczy: PMT25D Skyline. Produkt ten oceniany był pod kątem innowacyjności i użyteczności.